Про проект

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Платформа «Громадський проект» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: ви можете подати заявку on-line і відслідковувати долю свого проекту прямо на сайті.

Набір проектів для участі в Конкурсі 2020 року розпочинається вже з 24 лютого та триватиме до 24 березня. Проекти на участь у конкурсі подаються на ім’я Голови Координаційної ради Мікуліна Олексія Івановича.

У сучасному громадянському суспільстві зросла соціальна активність людей та з’явились активісти, які мають бажання долучатись до вирішення проблем суспільства. Соціальна активність суспільства вимагає створення дієвих інструментів співпраці та залучення громадськості до вирішення питань життєдіяльності громади. Вдалим світовим досвідом щодо технології залучення громадян до процесу підготовки та прийняття рішень є громадський бюджет.

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя громади.

З метою надання методичних рекомендацій щодо умов та порядку проведення конкурсу 28.02.2020 в сесійній залі засідань (III поверх) буде проводитись консультаційний семінар для авторів проектів, які планують брати участь у конкурсі.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу інвестиційної діяльності виконавчого комітету міської ради, за адресою: м.Лиман, вул. Незалежності, 46, каб.208, тел.: 4-21-11.

Приєднуйтесь до розвитку нашої Лиманської громади!

Більше за посиланням http://krliman.gov.ua/uk/articles/item/2913/do-uvagi-meshkanciv-limanskoi-obednanoi-teritorialnoi-gromadi

Громадський бюджет Лиманської ОТГ 2017-2019 https://www.youtube.com/watch?v=xnzzYG-a2Bs

Календарний план 2020 рік http://krliman.gov.ua/upload/editor/kalendarnij_plan.JPG