Зібрано голосів

Назва проекту

«Вільний простір»

ПІБ Ініціатора: Кривинець Руслана Василівна
Пошта: r.krivinets@gmail.com
Телефон: 0669480387
Статус: Підтверджено
Проект №44
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 09:58

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

благоустрій місць відпочинку населення – парків, скверів, алей тощо

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область, м. Лиман "Парк Кизима"

Короткий опис проекту

Реалізація проекту «Вільний простір» надає можливість молоді Лиманської ОТГ проводити вільний час змістовно на відкритому майданчику, надає можливість проведення мистецько-культурних заходів, перегляди тематичних фільмів, проведення молодіжних фестивалів. Простір об`єднає молодь нашої громади, а також буде приємним здивуванням для гостей міста.

Проблема

Молоді м.Лиман потрібно розважатися, дружньо проводити час, проводи фестивалі, свята, але такого місця в місті не існує.

Мета проекту

Забезпечення сприятливих умов для активного відпочинку усіх верств населення , розвитку творчості, мистецтва. Вмінню згуртовуватись для проведення різноманітних заходів .

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Молодіжною радою Лиманської ОТГ було проведено опитування серед молоді - чого бракує в нашому місту ? І головним бажанням виявилось – мати можливість, локально, в теплу пору року проводи фестивалі, свята, мистецько-культурні заходи, дискотеки, переглядати фільмів . Дружньо проводити час.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект «Вільний простір» це можливість проводити розважальні, а головне масові заходи у незвичайному форматі для мешканців Лиманської ОТГ та гостей міста.

План заходів з реалізації проекту

Встановлення вуличної сцени в парку ім. Кизима надасть можливість проводити концерти та різного роду театральні вечори. Важливим моментом є те, що місце встановлення сцени пропонується в парку де за 250м немає житлових будинків, що позитивно вплине на можливість голосних заходів. Сцена буде збудована з металу і покрита метало профілем що захистить від дощю та надасть тінь в спеку, між опорами які тримають дах над сценою буде виготовленно та встановлено імітований екран . Сама площа сцени буде вимощена з плитки ФЕМ фігурної. Також буде встановлено 5 лавок.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

В результаті проекту в парку ім. Кизима буде встановлено криту сцену для молодіжних фестивалів, різноманітних тематичних заходів, дискотек.

Орієнтовна загальна вартість проекту

200 000,00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується реалізувати до 20.12.2019 року.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Ризики інфляції

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Ризики інфляції 22000 22000
Проведення електририки 168000 168000

Файли

Галерея зображень

  • Thumb ab57ae9e8cb1d19f8c60df4b80ebf2df
  • Thumb 81bb40aade4fd7a3d9572aa3c1fe5346
  • Thumb f4e2e60b7f050f771a9c17ba7da724d4