Зібрано голосів

Назва проекту

«ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ»

ПІБ Ініціатора: Шилова Анна Миколаївна
Пошта: shilova053@ukr.net
Телефон: 0502453072
Статус: На розгляді
Проект №36
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 11:05

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область м.Лиман, вул.Привокзальна, 25.

Назва установи / закладу

Лиманський міський Центр позашкільної роботи

Короткий опис проекту

Актуальність даного проекту полягає в тому, що однією з головних обставин розвитку творчих здібностей дітей є створення комфортних умов для навчально-виховного процесу. Дитячі творчі шедеври повинні народжуватись у естетичній та комфортній обстановці. Даний проект покликаний на вирішення питання з приведення приміщення для навчання дітей у відповідність до потреб здобувачів освіти. Проект спрямований на підвищення ефективності діяльності позашкільного закладу. Саме тому проект «Територія успіху» передбачає ремонт приміщення та облаштування певних зон навчальних кабінетів, що дозволить створити комфортні умови дня організації творчого процесу у творчих обꞌєднаннях. Реалізація проекту підвищує соціальну значимість закладу для територіальної громади, стимулює жителів до навчання їх дітей в даному закладі.

Проблема

Щороку у приміщенні проводився косметичний ремонт, але нагальним є більш професійний та ретельний ремонт стелі, стін, сходів, санвузла, заміна вікон, дверей, електричної проводки тощо.

Мета проекту

Створення комфортних та безпечних умов для організації навчально-виховного процесу, розвитку творчих здібностей школярів шляхом модернізації навчальних кабінетів та зони рекреації.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

1.Заміна віконних та дверних блоків. 2.Ремонт сходів. 3.Заміна унітазу, рукомийника. 4. Шпаклівка стін. 5. Заміна електричної проводки. 6. Монтаж підвісної стелі «Армстронг». 7. Покладання лінолеуму

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Даний проект покликаний на вирішення питання з приведення приміщення для навчання дітей

План заходів з реалізації проекту

Естетичне оформлення навчальних кабінетів, облаштування зон для організації навчального процесу (зберігання матеріалів для роботи, презентації дитячих робіт, організації відпочинку).

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Реалізація проекту підвищує соціальну значимість закладу для територіальної громади, стимулює жителів до навчання їх дітей в даному закладі.

Орієнтовна загальна вартість проекту

198121,00 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується завершити до 20.12.2019 року

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Будівельні роботи 63139 63139
Матеріали 134982 134982

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 9c488bd7c423f4dc57dc83e163968579
  • Thumb 34301816bfdcc114c3065a95da33c808