Зібрано голосів

Назва проекту

“Теплий затишок дитинства” - ремонт актового залу Ямпільського НВК

ПІБ Ініціатора: Рибалко Юлія Володимирівна
Пошта: yulyascha1981@gmail.com
Статус: Підтверджено
Проект №35
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 11:12

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

розвиток сфери культури, підтримка культурних ініціатив, спрямованих на організацію змістовного дозвілля

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область, Лиманський район смт. Ямпіль

Назва установи / закладу

Ямпільський НВК

Короткий опис проекту

Ямпільський навчально — виховний комплекс ( раніше Ямпільська ЗОШ) побудовано у 1975 році. Протягом останніх 2- х років і на даний момент триває частковий ремонт НВК - проводиться заміна вікон у класах, коридорах. Актова зала — це “серце” НВК . Тут проходять усі шкільні свята, районні науково-методичні семінари, батьківські збори та інші масові заходи. У цьому приміщенні проводився тільки косметичний ремонт, тому воно потребує капітального ремонту та осучаснення. Ямпільський НВК — це навчальний заклад, діяльність якого спрямована на особистість кожного учня, розвиток його талантів та здібностей. Тому у закладі необхідно створити належні умови для проведення виховних заходів, гурткової роботи, забезпечити дітям можливість розвивати свої таланти. На сьогодні в актовій залі вже профінансовано встановлення металопластикових вікон, але для повноцінного функціювання актової зали потрібно відремонтувати стіни, стелю, підлогу, сцену, провести електромонтажні роботи та інше. Заміна застарілого освітлення та глядацьких крісел, розширення та обладнання сцени, ремонт підлоги та стелі сприятиме створенню у НВК сучасної комфортної компактної глядацької зали, яка могла б легко трансформуватись у танц-пол або конференц-зал, інноваційний хаб, креативний «інкубатор», платформу для дебатів чи будь-який інший творчий майданчик.

Проблема

Головною проблемою, на вирішення якої буде спрямовано проект « Теплий затишок дитинства», є недостатнє облаштування актового залу Ямпільського НВК , якому бракує сучасного обладнання і матеріально-технічної бази для естетичного та творчого розвитку дітей , які мешкають на території Ямпільського та Криволуцького старостинських округів . « Теплий затишок дитинства» повинен стати мирним місцем для відпочинку, проведення свят, різноманітних заходів, а також може стати однією з основ формування хороших українських традицій на території селища смт. Ямпіль

Мета проекту

Метою проекту «Теплий затишок дитинства» є забезпечення умов для формування успішної особистісної траєкторії розвитку дітей та учнівської молоді шляхом залучення їх до мистецтва; формування естетичної культури на кращих традиціях українського народу, культурного і духовного надбання, поваги до батьків; залучення місцевої спільноти до культурно-просвітницьких та мистецьких заходів; створення платформи для виступів дитячо-юнацьких аматорських колективів.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

- задоволення потреб громадян у творчій та соціальній реалізації; - стимулювання інтересу до духовної, культурної світової і вітчизняної спадщини; - сприяння змістовному дозвіллю дітей та молоді ; - підвищення іміджу Ямпільського НВК як культурного, освітнього, інформаційного, дозвіллєвого центру; - створення умов для проведення форумів, конференцій, концертів, лекцій, майстер-класів; - створення публічного простору для самоорганізації сільської молодої активної спільноти та проведення профорієнтаційної роботи серед молоді; - створення умов для організації та проведення семінарів, тренінгів, воркшопів, практикумів та лекції на теми актуальні для молоді селища ; - створення публічного майданчику для відкритого соціального діалогу шляхом проведення обговорення міських проблем та дитячо-юнацьких потреб; - розвиток культурних та соціальних проектів молоді селища; - підвищення рівня соціально-психологічного задоволення молоді життям у громаді; - надання додаткових культурно-освітніх послуг.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

1. Учні та вихованці Ямпільського НВК. 2. Батьки з дітьми. 3. Молодь. 4. Мешканці та гості селища смт. Ямпіль. 5. ВПО.

План заходів з реалізації проекту

На підготовчому етапі, який буде відбуватися після перемоги у Конкурсі, планується: 1.1. провести ярмарку ідей на кращий ескіз з оформлення актової зали, з голосуванням та обговоренням результатів ; 1.2 створити робочу групу проекту ; 2. На етапі реалізації проекту планується: 2.1. розробка проектно - кошторисної документації; 2.2. капітальні роботи по ремонту актової зали: - демонтаж існуючого оформлення залу; - заміна електрообладнання та освітлення; - капітальний ремонт стелі та стін; - покриття підлоги ; - побудова та обладнання сцени; - облаштування глядацької зали . 3. Презентування проекту із залученням активістів та місцевих ЗМІ.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

а) фінансова сталість проекту буде забезпечуватись в подальшому коштами з міського бюджету, за рахунок коштів відділу освіти та молоді , внеску громади. б) інституційна сталість проекту полягає в тому, що гарний приклад покращення умов життєдіяльності жителів громади пошириться у селищі та у інших населених пунктах ОТГ , отож місцева цільова програма «Громадський бюджет Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2017 - 2020 роки» функціонуватиме і після завершення проекту «Теплий затишок дитинства». в) політична сталість проекту полягає в тому, що він забезпечує право кожної дитини, на повноцінне життя, відпочинок та сприяє її інтеграції у доросле суспільство. З іншого боку проект спрямований на покращення благоустрою селища, активізацію громади на суспільні дії і вирішення своїх власних потреб своїми силами.

Орієнтовна загальна вартість проекту

200 000,00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується завершити до 20.12.2019 року

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Демонтаж сцени, ремонт та покриття підлоги, вирівнювання та фарбування стін, стелі 85000 85000
Придбання матеріалів та пошиття гардин на вікна та сцену 30000 30000
Придбання та встановлення розеток, світильників та ламп 25000 25000
Придбання матеріалів. Встановлення перегородки між актовою залою та гардеробною 60000 60000

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 5fb6e90579c27a080108172aabd693bf
  • Thumb db399557d4eabda96426c7d63a1eed72
  • Thumb 11915843194ef3328d74203bfe944a32
  • Thumb e435d5d0996294c6c4b1b1e79729b377
  • Thumb e559200b59fee1a9fa5f79daf06bee90