Зібрано голосів

Назва проекту

«Освітнє поруччя»

ПІБ Ініціатора: Макогон Руслан Миколайович
Пошта: dreamcountry838@gmail.com
Телефон: 0509056119
Статус: Підтверджено
Проект №41
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 11:08

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

покращення транспортної інфраструктури ОТГ

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область, Лиманський район с. Лозове

Назва установи / закладу

Лозівський НВК

Короткий опис проекту

Актуальність проекту: сучасна ситуація показує, що в системі "автомобіль - людина - дорога" найбільш слабкою ланкою є людина. Через неуважність, технічну необмеженість і порушень Правил дорожнього руху стається найбільше дорожньо-транспортних пригод. Тому в підвищенні рівня пішохідної інфраструктури криється один з головних резервів забезпечення безпеки дорожнього руху, така проблема на сьогодні є особливо актуальною.

Проблема

Сьогодні саме життя довело необхідність навчання не тільки дітей, але й дорослих основам безпеки життєдіяльності. В умовах соціального, природного та екологічного неблагополуччя природна активність дитини може стати небезпечною для нього. Адже при невмілому поводженні на ігровий або спортивному майданчиках може завдати шкоди своєму здоров'ю. Основна проблема, на вирішення якої спрямовано даний проект - це відсутність належного огородження перебування дітей від проїжджої частини. Паркан, встановлений ще у 1975 р., прийшов у непридатність і наразі не забезпечує відповідну безпеку. Причини проблеми: брак фінансування, брак коштів у місцевому бюджеті. Невирішеність даної проблеми підвищить рівень безпеки як дітей так і дорослих. В Лозівському НВК зосереджений соціокультурний центр села. Проведення масових заходів сільським клубом, підвоз дітей до школи та дошкільного відділення, доставка матеріалів до поштового відділення передбачає автомобільну і велосипедну парковку.

Мета проекту

Створення належних умов для безпечних повноцінних занять на фізкультурному та дитячому майданчиках, обмеження проїзду автотранспорту по території закладу.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

• Об’єднати органи влади, організації Лиманської ОТГ задля заохочення та підтримки громадської ініціативи. • Проінформувати про можливості і досвід участі у конкурсі проектів місцевого розвитку. • Сконцентрувати власну інфраструктуру задля реалізації проекту. • Привернути увагу ЗМІ до майбутнього проекту.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Проект спрямований на різні верстви населення, як для дітей так і для дорослих.

План заходів з реалізації проекту

Проект має бути реалізований такими заходами, як підготовка проекту, реалізація (покупка та установка), звітування.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

В результаті реалізації проекту з’являться належні умови для безпечного та повноцінного перебування всіх учасників соціокультурного центру громади.

Орієнтовна загальна вартість проекту

186399,00 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується реалізувати до 20.12.2019 року

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Будівельні роботи 50945 50945
Матеріали 135454 135454

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 3aa2c3a6b405eab9413e6fb9d9235cba
  • Thumb 4f4d2d9b9166f564e12407b759c375fe
  • Thumb a72684856b26da05c2fd5fa599f115af
  • Thumb 2211674b87b9b57bfc05dfbe9b3122f5