Зібрано голосів

Назва проекту

« Освітлення спортивного майданчика та зони відпочинку на території НВК - гімназія»

ПІБ Ініціатора: Богданова Ольга Іванівна
Пошта: olga.bogdanova.1992.d@gmail.com
Телефон: 0663224900
Статус: На розгляді
Проект №34
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 11:14

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя

Адреса місця реалізації проекту

Донецька область м. Лиман вул.Незалежності, 44

Назва установи / закладу

Лиманський НВК «гімназія-ЗОШ І ступеня»

Короткий опис проекту

НВК-гімназія розташований на межі мікрорайонів Центральний та Комунальний м Лиман. На території НВК побудовані та обладнані усім необхідним майданчик для відпочинку та дозвілля молоді, тренажерний майданчик (установлений у рамках програми “Спорт для всіх”). На жаль, бажання багатьох мешканців мікрорайонів Центральний та Комунальний займатись спортом, підтримувати спортивну форму або просто відпочити з друзями та рідними у комфортному для цього місці не співпадає з їх можливостями, бо навчання (робота) закінчуються надвечір, коли настає темний час доби, який можна використати за потреби. Ідея освітлення спортивного майданчика та зони відпочинку на території НВК-гімназія виникла у зв’язку з необхідністю створення умов для повноцінного розвитку, підтримки спортивної форми не тільки учнів гімназії, а й мешканців мікрорайонів Комунальний, Центральний.

Проблема

1. Неможливість у зручний для себе час учням гімназії та мешканцям мікрорайонів Комунальний, Центральний вільно відвідувати тренажери, займатись спортом, підтримувати спортивну форму на тренажерному майданчику, установленому у рамках програми “Спорт для всіх”; 2. Неможливість створення умов для повноцінного розвитку молоді, проведення дозвілля молоді з друзями та рідними у комфортному місці у вечірній час доби; 3. Необхідність зниження ризику руйнування обладнання майданчиків в темну годину доби.

Мета проекту

Метою даного проекту є створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя, а також благоустрій місць відпочинку населення. Створення сприятливих умов, які дозволять учням та батькам гімназії, молоді Комунального та Центрального мікрорайонів нашого міста -вільно відвідувати тренажери, -проводити дозвілля у зручний для себе час; -знизити ризик руйнування обладнання майданчиків в тему годину доби; - сприяння вихованню культури поведінки молоді у громадських місцях.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

- Зібрати актив ради старшокласників, батьків, вчителів та мешканців мікрорайонів Комунальний, Центральний; - Провести опитування серед мешканців мікрорайонів Комунальний, Центральний щодо доцільності даного проекту; - Створити ініціативну групу; - Визначити відповідні місця для встановлення опор з вуличними світильниками; - Взяти участь у конкурсі; - Виконати завдання проекту; - Провести рекламну кампанію по заохоченню дітей та дорослих до здорового способу життя.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цільова група, на яку спрямовані результати виконання проекту: 1. учні, батьки, вчителі Лиманського НВК “гімназія-ЗОШ І ступеня”; 2. мешканці мікрорайонів Комунальний, Центральний, 3. гості міста.

План заходів з реалізації проекту

- Опитування учнів, батьків, вчителів НВК та мешканців мікрорайонів Центральний та Комунальний. - Написання проекту. - Відправка на конкурс. - Визначення постачальників та виконавців проекту. - Організація підготовчих та монтажних робіт. - Введення в експлуатацію. - Презентація готового проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Реалізація цього проекту дозволить учням та батькам гімназії, молоді названих мікрорайонів, вільно відвідувати тренажери, проводити дозвілля у зручний для себе час, знизить ризик руйнування обладнання майданчиків в темну годину доби та сприятиме вихованню культури поведінки молоді у громадських місцях.

Орієнтовна загальна вартість проекту

159375 грн.

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується завершити до 20.12.2019 року

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Монтаж та налагодження 10625 31875
Матеріали 127500 127500

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 1d38aeb9658d292cadbc1c874d8ff8cc
  • Thumb 546360f328cf2d1d1f4184ed859913b5
  • Thumb 6771f2a6c0f9566bd927abcaae5e60b6
  • Thumb fe14e54c723951bda6e55df02ced833e