Зібрано голосів

Назва проекту

«OPEN CLASS»

ПІБ Ініціатора: Останіна Анна Олександрівна
Пошта: ostaninaanuta@gmail.com
Телефон: 0508617867
Статус: Підтверджено
Проект №46
Дата початку збору голосів: 31.05.2019 08:55

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

розвиток сфери культури, підтримка культурних ініціатив, спрямованих на організацію змістовного дозвілля

Адреса місця реалізації проекту

Лиманська ОТГ

Назва установи / закладу

Лиманська ЗОШ № 4, Шандриголівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ

Короткий опис проекту

Пріоритетність екологічної освіти сьогодні визнано всією світовою спільнотою. Тому люди стали все більше уваги звертати на стан територій, прилеглих до їхніх будинків,місць роботи, навчальних закладів та інших об'єктів соціального значення. І багато з зазначених територій найчастіше потребують значного благоустроюю. Шкільні роки - це роки нескінченних відкриттів, здивування, захоплення і, звичайно ж, праці, праці інтелектуальної, духовної, роки формування життєсприйняття, бачення сутності предметів і явищ. І немає, і не може бути нічого благороднішого, складнішого і відповідальнішого, ніж забезпечення майбутнього нашої України - виховання людини, здатної змінити світ на краще, зробити його чистішим, добрішим, справедливішим, навчитися бути по - справжньому щасливим і успішним. Шкільне подвір'я - частина освітнього середовища, в якій протікає процес соціалізації, виховання і розвитку особистості дитини. Це середовище має бути функціональним і комфортним, так як є складовою частиною процесу навчання. Крім цього воно повинно бути і місцем проведення вільного часу. Наша школа щодня навчає близько 900 дітей, з приходом тепла ,вони майже кожну перерву виходять відпочити на свіжому повітрі, щоб відновити сили та перепочити. Анкетування учнів, працівників школи, батків, показало, що необхідно провести ряд заходів з метою створення нових умов для навчання молодого покоління. Бюджет гранту дозволяє нам встановити класи під відкритим небом , що найменше у 3 школах, це ЗОШ № 4, Шандриголівська ЗОШ, Новоселівська ЗОШ

Проблема

Опитавши учнів, ми дізнались ,що вони дуже хотіли б собі уроки просто неба в теплу пору року. Уроки на відкритому повітрі - це ще й практичний розрахунок, який дає змогу підвищити успішність і концентрацію уваги дітей. Як виявилося, таке насичення киснем і враженнями допомагає зберігати зосередженість до двох годин після занять. Дітям потрібна зона для проведення уроків під відкритим небом Open class. Але погодьтесь, потрібно чергувати роботу з відпочинком, дуже не хочеться сидіти в стінах школи, коли на вулиці тепла , сонячна погода. Тому ,вона буде корисна не тільки як зона для навчання ,а також як зона відпочинку. Тут можна буде перепочити на перерві чи відпочити маленькім учням школи під час прогулянки у групі продовженого дня. Результати виконання проекту спрямовані на ВСІ групи населення ,від старих до малих. Тому що,це можливість займатися просто неба,й місце для відпочинку малечі під час прогулянок,а також до школи часто приходять бабусі та дідусі,забирати чи приводити свою дитину,вони теж зможуть тут перепочити.

Мета проекту

благоустрій території школи, з метою створення зони для Open Class.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Залучення учнів у діяльність з благоустрою території школи Обстеження пришкільного ділянки. Створення зони для навчання просто неба на пришкільній ділянці. Надання їй естетичного вигляду. Залучення учнів до благоустрої цієї зони.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Учні ЗОШ № 4, Шандрилогівської ЗОШ, Новоселівської ЗОШ

План заходів з реалізації проекту

1. Підготування території для установки лав для Open class . 2. Очищення території від непридатного сміття ,проведення підготовчих робіт. 3. Закупівля устаткування. 4. Завезення лав, дошки , «Перехрестя» на територію школи , їх установка. 5. Створення такої території, яка б відрізнялася оригінальністю, неповторністю, цікавими формами та ідеями. 6. Завершальні роботи з благоустрою та надання естетичного виду зони для навчання. (фарбування, додаткове декорування тощо.)

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Проект зможе функціонувати одразу після його завершення, а також він має перспективи розвитку та подальшого функціонування. Створення зони для Open Class. 1. Встановлення зони для відпочинку та навчання на пришкільній території 2. Благоустрій місцевості. 3. Покращення здоров'я та самопочуття громадян. 4. Покращення рівня освіти та засвоєння інформаці. 5. Забезпечення сприятливих та безпечних умов для проведення дозвілля,навчання ,відпочину. 6. Виховання у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю. 7. Навички ефективного спілкування, участі в житті громади.

Орієнтовна загальна вартість проекту

191 600 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Проект планується завершити до 20.12.2019 року

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Придбання лав, дошки, комплекту 191600 191600

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 1e9338221f5486bd8f686367d7562555
  • Thumb 81dd5ca3f93002b4daf29971d5506818